Hakkımızda

Hakkımızda

SistemTurk, Dr. Ahmet Malik Öztürk tarafından Türkiye’de Kalite Yönetim Sistemleri ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini tarafsız bir felsefe ile sağlamak amacıyla 15 yıllık sektör tecrübemizden hareketle 2007 yılında Ankara’da kurulmuştur. SistemTurk olarak konularında lider uluslararası hizmet kuruluşları ile iş ortaklıklar oluşturmuş olup yerel iş tecrübemiz ve uluslararası bilgi birikimimiz ile sürekli iyileştirme felsefesi benimseyerek şirketlere belgelendirme, eğitim ve danışmanlık faaliyetleri sunmaktayız. Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizle birlikte Dış Ticaret, Teknolojik AR-GE, İmalat, İnşaat sektörlerinde yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarımızla beraber faaliyet göstermekteyiz.

 

Dış Ticaret
Teknolojik AR-GE
İmalat
İnşaat

 

 

Kosova, Sırbistan ve Belarus olmak üzere bölgesinin büyük ve etkin inşaat şirketleri ile ticari ortaklıklara ve dış ticaret bağlarına sahibiz.

Belarus  Kosova  Ukrayna

 

Kosova'da 2020 yılı 3.çeyreği başında Kosova inşaat sektörü için bir adım niteliği taşıyan inşaatların üst yükleniciliğini üsteleneceğiz. SistemTurk olarak Ankara Ostim'de 10.000 m² alana sahip olduğumuz fabrikamızda son kullanıcıya yönelik medikal ürünler üretmekte olup grafen teknolojili kendi AR-GE ürünümüz olan elektrik motorumuzu geliştirmekteyiz
1 kW-500 kW arasında performansı güçlü, verimli ve enerji tüketimi az, montajı kolay, düşük ses seviyesinde çalışabilen alüminyum gövdeden yapılmış elektrik motorları en kaliteli malzemelerden IEC Standartlarına uygun olarak genel kullanım amaçlı imalatı için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.