İmalat

İmalat

1.SAVUNMA SANAYİ

Otomatik Şarjör Dolum Makinesi

Makine 7.62 5.56 ve 9mm. çaplarındaki mermileri otomatik olarak şarjöre doldurmaktadır. İsteğe bağlı olarak tek veya çift hazneli olarak üretilir.

Tüm makineler PLC ve dokunmatik ekranlı olarak imal edilir. Panelde dolum yapılan şarjör adedi ve şarjöre kaç adet mermi dolacağı operatör tarafından ayarlanabilir.

Panelde doldurulan toplam mermi sayısı kayıt altındadır. 

Namlu Yıkama Makinesi

Namlu üzerinde talaşlı imalat veya dövme işlemi esnasında kalan yağların kimyasal solüsyona daldırma tekniği ile temizlenmesini sağlamaktadır.

Namlu yıkama makinesi oransal hidrolik kontrollüdür, PLC ve dokunmatik panel ile çalışmaktadır. Makinede hız ayarı yapılabilir ayrıca kimyasalda bekleme süresi ve solüsyona girip çıkma adedi ayarlanabilir.


 

Namlu Doğrultma Aparatı

25- 45 mm. aralığında muhtelif çaplardaki namluları mekanik olarak düzeltmektedir.

Aparat sabit ayaklıdır, yükseklik istenilen ölçülerde ayarlanabilmektedir. Namlu düzeltme aparat kısmında açı ayarı vardır, dairesel eksen ayarı yapılabilmektedir.

 


 

2.MEDİKAL

Otomatik PVC Hortum Kesme Makinesi

3-13 mm. çapları arasında olan PVC medikal hortumları, minumum 10 mm. boyunda

( % 2 hassasiyet ) kesim yapabilir. Maksimum hortum sürme hızı 5000 mm./dakikadır. Makine servo motor tahrikli, PLC ve dokunmatik panel ile kontrol edilir. Pnömatik besleme basıncı 6 bar’dır.

 

Strip Kesme Makinesi

Hızlı tanı kitleri içerisinde bulunan test striplerini istenilen ölçülerde kesilmesini sağlar.

Aynı anda iki  adet stripi eşit ölçüde kesmektedir. Makine servo motor sürücülüdür ve eksantrik giyotin ile kesim yapmaktadır. Tahrikli, PLC ve dokunmatik ekran ile kontrol edilen makine, dakikada maksimum 300 adet strip kesebilir.

Pnömatik besleme basıncı 6 bar’dır.

 

Medikal Montaj Makineleri

Yarı mamul halinde bulunan ürünleri besleyiciler yardımı ile gerekli konumlara getirerek merkezde bulunan index bir tabla üzerine sırası ile koordineli şekilde yerleştirir. Bu sayede ürünlerin birbirine montajı sağlanmaktadır.

Ürünlerin sağlam veya bozuk olarak ayrılması için ilave test ünitesi eklenebilir.

 

Tek Kullanımlık Cerrahi Maske

SistemTurk, medikal makine üretiminin yanı sıra tek kullanımlık cerrahi maske üretimi de yapmaktadır. EuroMask markasıyla üretilen cerrahi maskeler meltblown korumalıdır. CE ve İSO belgeli maskeler üç katlı ve dört katlı olmak üzere üretilmektedir.

 

FFP2 ve FFP3 Maske

SistemTurk, N95 maske üretimi yapmaktadır. FFP2 ve FFP3 standartlarında üretilen maskeler CE ve İSO belgelidir.
 

Cerrahi Maske Üretim Makineleri

Tamamı CNC tezgahlarda yüksek hassasiyette işlenmiş parçaların kullanımı ile sağlanan uzun süreli makine ömrü, üretimin sorunsuz gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Gövde ve lastik kaynak üniteleri birbirinden bağımsız olarak da çalıştırılabilmektedir. Standartlara uygun, tamamen ultrasonik birleştirme ve burun teli takılmış şekilde el değmeden maske imalatı sağlayan makinelerin kurulumu ücretsiz gerçekleştirilmektedir ve kullanıcı eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir.


 

3.ÖZEL TASARIM

Vakumlu Blower Yağ Temizleme Makinesi

Talaşlı imalatta kullanılan CNC tezgahların zaman içerisinde soğutma sıvılarında oluşan tortu ve talaş tozlarını vakum yardımı ile makineden emer. Sahip olduğu üç ayrı filtre sistemi ile temizledikten sonra soğutma sıvısını pompa sistemi ile makineye aktarır.

Tank kapasitesi standart olarak 250 litre kapasitededir, isteğe göre kapasitesi artırılabilir.

Sertifikalı Tek Kullanımlık Cerrahi Maske
Sertifikalı Tek Kullanımlık Cerrahi Maske
Sertifikalı Tek Kullanımlık Cerrahi Maske
Sertifikalı Tek Kullanımlık Cerrahi Maske
Sertifikalı Tek Kullanımlık Cerrahi Maske
Sertifikalı Tek Kullanımlık Cerrahi Maske
Teknik Bilgi ve Sipariş Formu