İnşaat

İnşaat

SistemTurk’ün mühendislik alanındaki uzmanlığı; geleneksel disiplinleri, mimari, inşaat ve yapı mühendisliğinin yanı sıra enstrümantasyon ve kontrol (I&C) alanlarına yönelik proses ve mekanik tasarımları içerir.


SistemTurk proje yönetimi entegrasyonunu en iyi şekilde sağlar. İnşaat ve devreye alma uzmanlıkları, projelerin en verimli şekilde inşa edilebilmesi ve işletilebilmesi amacıyla tasarlanması için, tasarımın henüz ilk evrelerinde proje tasarım sürecine dahil edilir.


SistemTurk şirketi olarak Kosova, Sırbistan ve Belarus’da büyük ve etkin inşaat şirketleri ile ticari ortaklıklara sahibiz.

 

Kosova  Sırbistan  Belarus

 

2020 yılı 3.çeyreğinde Kosova ve Belarus’ta iki bölgelenin inşaat sektörü için bir adım niteliği taşıyan sosyal konut ve AVM inşaatların üst yükleniciliğini üsteleneceğiz.


Bu doğrultuda müşterilerimizin yatırımlarına en iyi değeri sunabilmek için, bölgedeki tedarikçi ağlarını kullanıyoruz. Bu doğrultuda, yurtdışındaki ortaklarımızdan aldığımız kurumsal destek ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak için, malzeme ve servis alımlarını optimize ederek, aşağıda listelenen satınalma bileşenlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

  • Malzeme Yönetimi
  • Sözleşme Yönetimi
  • Lojistik
  • Tedarikçi Yönetimi


SistemTurk olarak müşterilerimize en iyi sonuçları sunmak için, kanıtlanmış teknolojileri, sistemleri ve iş süreçlerini kullanarak, inşaat proje yönetimi hizmeti vermekteyiz.